WEB TASARIM

Web Sitesi Tasarım ve Yapım

Web Tasarım

Tasarım bireylerin veya kurumların internet sayfalarının görsellik konusunda karşı tarafa iletmek istedikleri imajlarıdır. Tasarım yapabilmek için sadece bilgisayar teknolojisini kullanabilmek yetmez. Tasarımcının yaratıcılığını teknolojiyle buluşturması gerekir.

Web siteleri ise belirlenen hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlanır. İnternet kullanıcıları genel olarak aradıkları konuları arama motorları üzerinden ararlar. Bu sebeple web sitelerinin arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlanması en önemli önceliktir. Fakat sadece arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı ayırt edilmenizi sağlamaz. Rekabetin son derece yoğun bir şekilde yaşandığı internet dünyasında ön sıralarda yer alabilmek için web sitelerinin tasarım kalitesi ve kolay kullanılabilirliği rakiplerinize göre bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.İşletmenizi Dünyaya Tanıtın

Tüm dünyada internet kullanımı oldukça yaygın, öyle ki iş yerimiz ve evimizdeki internet yetmiyor. Cep telefonlarımızdan heran internete ulaşıyoruz ve tüm ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz. Böyle bir ortamda bir işyerinin web sitesinin olmaması düşünülemez. Bir web sitesi yaptırarak işletmeler 24 saat hizmet verebilme imkanına sahip oluyor. İnsanlar ihtiyaçlarını artık arkadaşlarına sormuyor, direk internete giriyor ve arama motorlarında arama yaparak ihtiyaçları olan ürünleri buluyor ve alıyor. Bu şekilde işleyen ticarette, eğer sizin bir web siteniz yoksa ürünlerinizi tanıtma şansınız sadece sizi bilen ve yanınıza gelen insanlara oluyor. Eğer bir web sitesi yaptırırsanız daha fazla müşteri kitlesine ulaşırsınız ve satışlarınız bu oranda artış gösterir. Bir web siteniz yoksa bugün bir web sitesi yaptırın ve kısıtlı bir müşteri kitlesine hizmet vermek yerine milyonlara ulaşın.