KURUMSAL

Nimbus Yazılım ile Problemlere Son

Web sitesi yaptırırken yaşadığınız problemlerin farkındayız. Bir web sitesi yaptırırken size özel olması ve tam sizin istediğiniz gibi olması için özveriyle çalışıyoruz. Gaziantep web tasarım firmalarından alamadığınız verimi bizimle alabilirsiniz. Web sitesi yaptırdıktan sonra da her zaman yanınızdayız. Her türlü problemde ve sorunda bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Hakkımızda

Bilişim sektöründeki 15 yıllık deneyimimizle , yazılım sektöründe kaliteli ve farklı hizmet anlayışı ile her zaman yanınızdayız. Başta web sitesi ihtiyaçlarınız olmak üzere; her türlü görsel tanıtım ihtiyaçlarınız ile sizlere hizmet etmekteyiz. Öncelikli amacımız; Kurumların online ortamdaki rekabet stratejilerini geliştirmelerine katkı sağlamak. Bu anlamda;

*İhtiyaç tespitlerini yapmak

*Dünya standartlarına uygun görsel sunum ve tasarımlarını gerçekleştirmek,

*Online olarak hedefledikleri pazarlara ulaşmalarına destek olmak.


Bilindiği gibi, Yeni Türk Ticaret Kanunu'nda bütün sermaye şirketlerine, web sitesi kurma zorunluluğu getirilmiştir. Nimbus Yazılım olarak kanunda yer alan maddelere uygun, web sitesi hazırlamak ve görsel imajlarla tasarımlarını gerçekleştirerek işletmelerin kurum kültürünü yaymada etkin bir görevi kendimize ilke edindik.

MİSYON

Nimbus Yazılım olarak tüm kobilerimizi kaliteli ve özgün tasarımlarla dünyaya tanıtmayı hedefliyoruz.

VİZYON

Bölgemizde faaliyet gösteren kobileri dünya pazarına açılırken gelişim ve büyümeyi birlikte ilerletmek.

KALİTE POLİTİKASI

Bizim için önemli olan müşterinin isteklerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

PRENSİPLER

Gizlilik, Dürüstlük, Sorumluluk, Kaliteli Hizmet, Şeffaflık, Müşteri Memnuniyeti.